Powrót do aktualności

Dyżur wakacyjny przedszkolaków 2019/2020

24 czerwca 2020

Dyrektor Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 3 w Skidziniu informuje, że dyżur wakacyjny  w roku szkolnym 2019/2020 planowany jest  w przedszkolach: - „ Żyrafa” w Brzeszczach  od 6 do 31 lipca w godzinach 6.00 – 16.00, -  „Pod Kasztanami” w Brzeszczach od 3 do 31 sierpnia w godzinach 6.00 – 16.00. Karty zapisu można odbierać w przedszkolu „Żyrafa” i „Słoneczko” w godzinach  od 7.00 – 15.00 lub pobrać ze strony internetowej www przedszkoli. Przesyłam tę Kartę zapisu w załączniku. Składanie kart zapisu dziecka na dyżur wakacyjny trwać będzie od 24 czerwca 2020 r.  do 26 czerwca 2020 r. w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko. Wypełnione karty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w Skidziniu lub odesłać na mobiDziennik do dyrektora. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem i procedurami organizacji  i bezpiecznego funkcjonowania przedszkola w okresie dyżuru, jego działalności w związku z zagrożeniem COVID-19.  Nabór dzieci przedszkola na dyżur wakacyjny odbędzie się zgodnie z określonymi w regulaminie kryteriami. Dokumenty dostępne na stronie internetowej przedszkoli. Zgłoszenie dziecka na dyżur dokonują rodzice, którzy nie mogą pogodzić aktywnej pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem. Proszę o zapoznanie się z załącznikami. Serdecznie pozdrawiam. Urszula Bandoła Dyrektor ZSP3 w Skidziniu KARTA ZAPISU DZIECKA-1 Procedura funkcjonowania Przedszkola nr 3-1 Regulamin dyżuru wakacyjnego 2020