Aktualności


Zakończenie roku 2018/2019 w przedszkolu

We   wtorek 18.06 w DL w Skidziniu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Przedstawienie było podsumowaniem całego roku przedszkolnego, począwszy od września, a skończywszy na czerwcu.

Na całość występu składały się :

  • wierszyki,
  • piosenki,
  • tańce.

W podziękowaniu dla rodziców przedszkolaki zaprezentowały piosenki zadedykowane specjalnie dla nich. Dzieci z grupy młodszej wykonały układ taneczny do piosenki „ Cudownych rodziców mam”. Na koniec wręczono upominki  podsumowując cały rok w przedszkolu . Podziękowano również   rodzicom  za pomoc i  współpracę.

Z okazji wakacji   Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice

Dziękując za cały rok  pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu.

 

Skip to content