Powrót do aktualności

Zakończenie roku 2018/2019 w przedszkolu

28 czerwca 2019

We   wtorek 18.06 w DL w Skidziniu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Przedstawienie było podsumowaniem całego roku przedszkolnego, począwszy od września, a skończywszy na czerwcu. Na całość występu składały się :

  • wierszyki,
  • piosenki,
  • tańce.
W podziękowaniu dla rodziców przedszkolaki zaprezentowały piosenki zadedykowane specjalnie dla nich. Dzieci z grupy młodszej wykonały układ taneczny do piosenki „ Cudownych rodziców mam". Na koniec wręczono upominki  podsumowując cały rok w przedszkolu . Podziękowano również   rodzicom  za pomoc i  współpracę. Z okazji wakacji   Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice Dziękując za cały rok  pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.