Powrót do aktualności

X edycja Programu Edukacyjnego „Twoje dane- Twoja sprawa”.

15 października 2019

Nasza szkoła po raz czwarty przystąpiła do projektu edukacyjnego prowadzonego przez Urząd Ochrony Danych Osobowych. Celem tego programu jest edukacja uczniów, nauczycieli i pracowników, aby skutecznie chronić dane osobowe. Projekt rozpoczął się w październiku od szkolenia koordynatorów w Warszawie. W związku z jubileuszem, szkolenie odbyło się w budynku Senatu. Jak co roku, było kilka wystąpień zaproszonych gości na temat projektu, prywatności, monitoringu w szkole i poza nią oraz oczywiście ochrony danych osobowych uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły. Podczas szkolenia uczestnicy mogli porozmawiać z fachowcami z dziedziny ochrony danych na nurtujące ich tematy. W naszej szkole w bieżącym roku szkolnym będziemy m.in. prowadzić zajęcia i warsztaty przybliżające uczniom problem ochrony danych osobowych, bezpiecznego korzystania z nowych technologii i netykiety oraz odbędzie się konkurs wiedzy z zakresu prawa oraz RODO.   

Skip to content