Powrót do aktualności

Wyniki konkursu wiedzy związanej z ochroną danych osobowych „W sieci”

17 lutego 2021

W styczniu w ramach obchodów Dnia Ochrony Danych Osobowych i realizacji projektu UODO "Twoje dane- Twoja sprawa" odbył się konkurs wiedzy o ochronie danych osobowych dla uczniów i ich rodziców. Oto wyniki:   W kategorii - Rodzice: 1 miejsce- P. Błazenek 2 miejsce- P. Pływacz 3 miejsce- P. Węglarz Wyróżnienie: P. Kuśnierczak W kategorii - Uczniowie: 1 miejsce- Oliwia Chełmecka kl.6 2 miejsce- Mateusz Widlarz kl.8 3 miejsce- Martyna Noworyta kl.8 Wyróżnienie: Daniel Krawczyk, Amelia Fajfer, Julia Irzyk W kategorii Frekwencja rodziców w klasie: 1 miejsce - II klasa- 100% 2 miejsce - IV klasa- 73% 3 miejsce - I klasa- 62% 4 miejsce - VI klasa- 47%   Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zabawę, a zwycięzcom gratulujemy zdobycia wyróżnionych miejsc. Nagrody  zostaną rozdane, gdy spotkamy się w szkole :-)   Przypominamy również o konkursie organizowanym przez Urząd. Informacje na plakacie.