Wyjazd Młodzieżowego Parlamentu Gminy Brzeszcze do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

28 grudnia 2022

W poniedziałek 12 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe Młodzieżowego Parlamentu Gminy Brzeszcze do Sejmu RP. Dzięki zaproszeniu od Posła Krzysztofa Kozika młodzież mogła zwiedzić budynek Sejmu oraz zapoznać się z historią oraz współczesnością polskiego parlamentaryzmu. Wyjazd zorganizowała Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Krzysztofa Kozika, radna Gminy Brzeszcze, Izabela Miłkowska, która zaprosiła uczniów już w październiku, podczas I posiedzenia Parlamentu Młodzieżowego. W czasie wyjazdu młodym parlamentarzystom z Brzeszcz towarzyszył Burmistrz Radosław Szot oraz Sekretarz Gminy Magdalena Maj.