Powrót do aktualności

Wycieczka w magiczny świat Pana Kleksa

28 grudnia 2022

Grudzień to czas wyjątkowy, bogaty w klimat i aurę świąteczną oraz w mnóstwo niespodzianek i prezentów. Dla klas 1, 2 i 3, w tym roku był to miesiąc jeszcze bardziej szczególny i czarodziejski.  22 grudnia tuż przed świętami wszyscy młodsi uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się w miejsce pełne magii i zaskakujących doznań, jakim jest Bajka Pana Kleksa, na ulicy Porcelanowej w Katowicach. To w tym bajkowym punkcie mogli  przeżyć niezwykłe chwile, doświadczyć zabawy, radości oraz beztroski dziecięcej. Mogli zaspokoić swoją ciekawość poznawczą, a zarazem wiele nauczyć się szczególnie w zakresie ekologii i tematów tak ważnych teraz dla nas ludzi, dla naszej Ziemi jej życia. Wszystkie atrakcje zakończyły się miłą niespodzianką - spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Pełni wrażeń, pozytywnych emocji wszyscy wrócili do domu, pozostały miłe wspomnienia i chęć powrotu do tego szczególnego, uroczego miejsca.