Wycieczka do Wisły

27 czerwca 2022

Dnia 13.06 przedszkolaki oraz klasa II wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę autokarową na wystawę modeli klocków Lego w Wiśle. Na początku wizyty udaliśmy się na wystawę 3D Trick Gallery, największą interaktywną kolekcję obrazów 3D w Polsce. Następnie weszliśmy na salę z wystawą gdzie było słychać od dzieci wielkie WOW!. Ciekawą atrakcją było to, że niektóre budowle były ruchome oraz wyglądały naprawdę realistycznie. Wszystkie prace wykonane były z niezwykłą precyzją i uwzględniały wszystkie,  nawet najmniejsze szczegóły. Największą radością dla dzieci była strefa zabawy z klockami wraz z atrakcjami stanowiącymi inspirację do tworzenia własnych budowli i  strefą Duplo dla najmłodszych.