Aktualności


Wycieczka do Krakowa

W dniu 10 maja 2019 roku uczniowie klasy czwartej pod opieką p. Weroniki Formas i p. Alicji Rochowiak – Zając udali się na wycieczkę do Krakowa.

Pierwszym przystankiem naszego wyjazdu był Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, gdzie dzieci poznały ciekawą gałąź nauki jaką jest fizyka. Uczniowie czynnie brali udział w wielu eksperymentach, których efekty mogli poczuć na własnej skórze.

Drugi przystanek na naszej drodze to Muzeum Lotnictwa Polskiego, gdzie uczniowie poznali historię latania oraz wielu samolotów. W Sali interaktywnej muzeum dziewczęta i chłopcy, dzięki symulacji lotu zobaczyli, na czym polega praca pilota.

Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Dzięki niej dziewczynki i chłopcy klasy czwartej stali się bogatsi o nowe doświadczenia.

Skip to content