Powrót do aktualności

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

30 września 2022

29 września została wybrana Rada Samorządu Uczniowskiego. W przeddzień wyborów podczas integracyjnego spotkania społeczności szkolnej wysłuchaliśmy programów wyborczych kandydatów do Rady SU. [caption id="attachment_7627" align="alignnone" width="169"] Gabriela Pindel[/caption] [caption id="attachment_7626" align="alignnone" width="169"]Bartosz Bizoń  Bartosz Bizoń[/caption] [caption id="attachment_7625" align="alignnone" width="169"]Oliwia Chełmecka  Oliwia Chełmecka[/caption] [caption id="attachment_7624" align="alignnone" width="184"]Hanna Irlik  Hanna Irlik[/caption] [caption id="attachment_7623" align="alignnone" width="179"]Rafał Wójcik  Rafał Wójcik[/caption] W tajnych, równych i powszechnych wyborach brała udział obecna w tym dniu społeczność szkolna. Przewodniczącą ZSP nr 3 w Skidziniu została Hanna Irlik, jej zastępcą Gabriela Pindel. Natomiast podczas spotkań Młodzieżowego Parlamentu Gminy Brzeszcze reprezentować nas będą: Oliwia Chełmecka i Kamila Płotnicka. Gratulujemy.