Powrót do aktualności

WOŚP w ZSP 3

20 stycznia 2018

Tego roku również społeczność naszej Szkoły aktywnie włączyła się w akcję zainicjowana przez Jurka Owsiaka. 26 uczniów i przedszkolaków przekazało fanty na loterię i zostało upieczonych aż 13 placków. Oczywiście kwestowaliśmy. Najpierw w przedszkolu i szkole a potem pod Kaplicą w Zasolu i Biedronką w Brzeszczach. Wolontariuszami byli : Andżelika Nikiel, Dominik Krawczyk, Bartosz Ziajka, Jowita Duszyńska, Paulina Błazenek i Nina Nyderek. Po zbiórce datki zostały przeliczone osobiście przez wolontariuszy w sztabie, który mieścił się w Urzędzie Gminy w Brzeszczach. Dzięki ofiarności darczyńców uzbieraliśmy rekordową dla nas kwotę.

Wszystkim wolontariuszom i darczyńcom bardzo dziękujemy!

        [gallery link="file" ids="564,563,562,561,560"]