Powrót do aktualności

Wizyta pani kosmetyczki w przedszkolu

2 kwietnia 2023

W dniu 21.02.2023r przedszkolaków odwiedziła pani Marta, która pokazała naszym przedszkolakom na czym polega jej praca. Pani kosmetyczka zaprezentowała swój strój oraz kosmetyki, które używa w swojej pracy. Pani Marta opowiedziała dzieciom, że zawód kosmetyczki to nie tylko makijaż, manicure czy pedicure, ale dbanie o własna higienę to nie tylko powinność dziewczynek, ale również chłopców. Omówiła również zabiegi, które są wykonywane w salonie kosmetycznym. Dzieci miały możliwość poczuć namiastkę masażu. Najważniejszą zaś częścią spotkania, zwłaszcza dla dziewczynek, była możliwość wyboru lakieru i wykonanie manicure przez kosmetyczkę, gdzie przez chwilę dziewczynki mogły poczuć się, jak w prawdziwym gabinecie kosmetycznym. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani Marcie podziękowanie. Dzieci były zachwycone wizytą .

Raz jeszcze BARDZO DZIĘKUJEMY pani Marto za poświęcony czas i przybliżenie nam zawodu kosmetyczki…