Aktualności


Walentynki w przedszkolu

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

 

15 lutego był dniem dla dzieci bardzo wyjątkowym, ponieważ obchodziły w przedszkolu Dzień Walentynek – w tym roku 14 lutego wypadał w niedzielę.

Dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą Walentynek oraz wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało Walentynkę: pysznego czekoladowego lizaka w kształcie serca. Dzień Walentynkowy w przedszkolu  z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.

Skip to content