Powrót do aktualności

Uroczyste Zakończenie Roku w przedszkolu.

30 czerwca 2021

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 24 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Wszystkie dzieci uświetniły swoje  występy   tańcami i piosenkami. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)