Powrót do aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

25 czerwca 2023

23 czerwca 2023 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Uczniowie po całorocznej, wytężonej pracy zasłużyli na wypoczynek. Były kwiaty – dowód wdzięczności uczniów i rodziców dla pracy nauczycieli, jak również wyróżnienia dla uczniów. Niektórzy z nich mieli większe powody do zadowolenia niż pozostali – za swoje osiągnięcia w nauce i zachowaniu, uczniowie otrzymali odznaki, a ich rodzice listy gratulacyjne. Jest to ogromne wyróżnienie i duma dla obdarowanych rodziców. Tego dnia szczególnie uroczyście żegnano ósmoklasistów, którzy opuszczali już mury naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim uczniom, życzymy udanych wakacji, a naszym ósmoklasistom wielu sukcesów na nowych szkołach.