Aktualności


Uczniowie oświęcimskiego „chemika” z wizytą w naszej szkole.

Do naszej szkoły przyjechali nauczyciele wraz z uczniami PZ2 w Oświęcimiu, czyli tzw. Chemika. Zaprezentowali oni szkołę oraz klasy i profile, do których mogą uczęszczać obecni ósmoklasiści w przyszłym roku szkolnym. Wcześniej odwiedzili nas również nauczyciele z OZETÓW, oświęcimskiego ekonoma czyli PZ4 oraz Niepublicznego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oświęcimia. Zainteresowani uczniowie klasy 8 mogli również skorzystać z tzw. dni otwartych w „Konarze”, „Ozetach” i „Salezjanach”. Już za kilka dni ósmoklasiści będą musieli podjąć decyzję do jakiej szkoły złożyć dokumenty. Decyzja na pewno nie będzie łatwa. Za ponad tydzień czekają ich egzaminy, szlifowanie ocen i … wakacje 🙂 

No prawie… jeszcze tylko w lipcu trzeba mieć rękę na pulsie, do jakiej szkoły uda się zakwalifikować. 

 

Skip to content