Powrót do aktualności

Talenciaki w ZSP 3 Skidziń

26 września 2022

Nasza szkoła dołączyła do programu Lidla "Szkoły pełne talentów!" Polega on na zbieraniu TALENCIAKÓW za zakupy w markecie Lidl. Prawda, że proste?! Zakupy muszą być przynajmniej za 50 zł i powinien się w nich znaleźć świeży owoc lub warzywo. Można też zdobywać ekstra TALENCIAKI za oznaczone produkty! Jeżeli robią Państwo zakupy w sklepach LIDL, to zapraszamy do zbierania Talenciaków i przypisywania ich do naszej szkoły   Szkoła Podstawowa Im. E. Szelburg - Zarembiny w Skidziniu Za zebrane kupony nasza szkoła będzie mogła otrzymać nagrody. W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej szkole? Są trzy drogi: 1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku. 2. Wejść na stronę lidl/szkoły/pl i tam przepisać kod alfanumeryczny. 3. Przekazując Talenciaki fizycznie do szkoły do specjalnie przygotowanych pudełek. Pudełka znajdziecie na holu szkoły. Klienci LIDLa  mogą otrzymywać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 5.09.2022 do 13.11.2022.Zachęcamy do zbierania Talenciaków i przypisywania lub przekazywania ich naszej szkole. Im więcej zarejestrujemy kuponów, tym lepsze możemy otrzymać nagrody. Prosimy o wsparcie naszej szkoły. PAŃSTWO NIC NIE TRACICIE,  A UCZNIOWIE MOGĄ ZYSKAĆ ATRAKCYJNE NAGRODY . Do dzieła!  Kliknij link szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500010449