Talenciaki w ZSP 3 Skidziń

Nasza szkoła dołączyła do programu Lidla „Szkoły pełne talentów!” Polega on na zbieraniu TALENCIAKÓW za zakupy w markecie Lidl. Prawda, że proste?!

Zakupy muszą być przynajmniej za 50 zł i powinien się w nich znaleźć świeży owoc lub warzywo. Można też zdobywać ekstra TALENCIAKI za oznaczone produkty!

Jeżeli robią Państwo zakupy w sklepach LIDL, to zapraszamy do zbierania Talenciaków i przypisywania ich do naszej szkoły

Szkoła Podstawowa Im. E. Szelburg – Zarembiny w Skidziniu

Za zebrane kupony nasza szkoła będzie mogła otrzymać nagrody.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej szkole? Są trzy drogi:

1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

2. Wejść na stronę lidl/szkoły/pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.

3. Przekazując Talenciaki fizycznie do szkoły do specjalnie przygotowanych pudełek. Pudełka znajdziecie na holu szkoły.

Klienci LIDLa  mogą otrzymywać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 5.09.2022 do 13.11.2022.Zachęcamy do zbierania Talenciaków i przypisywania lub przekazywania ich naszej szkole. Im więcej zarejestrujemy kuponów, tym lepsze możemy otrzymać nagrody.

Prosimy o wsparcie naszej szkoły.

PAŃSTWO NIC NIE TRACICIE,  A UCZNIOWIE MOGĄ ZYSKAĆ ATRAKCYJNE NAGRODY .

Do dzieła!

Kliknij link