Aktualności


Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada cała społeczność szkolna aktywnie świętowała Dzień Pluszowego Misia. 

Robiliśmy coś „MISIOWEGO”… – każdy członek społeczności  szkolnej w różnorodny sposób (ubiorem lub jego elementem, przyniesioną maskotką misia, etc.) uhonorował to wydarzenie … i coś smacznego i słodkiego było na misiowy ząbek za co dziękujemy opiekunowi SU.

Dołączyliśmy się do 4 Edycji Akcji „Dzieciaki dają pluszaki”, która polega na zbiórce NOWYCH maskotek (z metką – względy sanitarne).

Zebraliśmy 50 maskotek.  Zostały przekazane poprzez Panią Agnieszkę Szczerbowską – pomysłodawczynię Akcji  do karetek, wozów policyjnych czy strażackich by mogły być pocieszeniem dla dzieci poszkodowanych w wypadkach.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom wielkiego serca.

Skip to content