Powrót do aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2021

25 listopada cała społeczność szkolna aktywnie świętowała Dzień Pluszowego Misia.  Robiliśmy coś "MISIOWEGO"... - każdy członek społeczności  szkolnej w różnorodny sposób (ubiorem lub jego elementem, przyniesioną maskotką misia, etc.) uhonorował to wydarzenie ... i coś smacznego i słodkiego było na misiowy ząbek za co dziękujemy opiekunowi SU. Dołączyliśmy się do 4 Edycji Akcji "Dzieciaki dają pluszaki", która polega na zbiórce NOWYCH maskotek (z metką - względy sanitarne). Zebraliśmy 50 maskotek.  Zostały przekazane poprzez Panią Agnieszkę Szczerbowską - pomysłodawczynię Akcji  do karetek, wozów policyjnych czy strażackich by mogły być pocieszeniem dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom wielkiego serca.