Powrót do aktualności

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU

19 stycznia 2023

Boże Narodzenie przychodzi cichutko. Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…” 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się Świąteczne Spotkanie Opłatkowe. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał ten cudowny dla wszystkich czas - Boże Narodzenie. Nastrojowa dekoracja sprawiła, że świąteczna atmosfera zapanowała w całym przedszkolu. Wspaniałym momentem było wspólne śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe malutkie serduszka. Po wspólnym odśpiewaniu kolęd, na zakończenie spotkania, wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. W tym dniu odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dotyczącego twórczości naszej patronki Ewy Szelburg – Zarembiny. I miejsce : Maja Telega, Adam Kupiec II miejsce : Aleksandra Ślosorz, Wojciech Gorzkowski III miejsce: Julia Zejma, Sebastian Ślosorz Serdecznie gratulujemy !!