Powrót do aktualności

Spotkanie z policjantem w przedszkolu.

11 kwietnia 2023

Dnia 14.03.2023r odwiedził nasze przedszkole pan policjant. Pan Tomasz powiedział małym słuchaczom o swojej pracy, o tym co robią policjanci, kiedy i jak wezwać ich na pomoc. Przedstawił dzieciom także podstawowe zasady bezpieczeństwa: jak prawidłowo zachowywać się na drodze, w domu i podczas zabaw. Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się wśród dzieci demonstracja sprzętu policyjnego. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Dziękujemy Panu policjantowi Tomaszowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.