Powrót do aktualności

Ślubowanie z nutą bezpieczeństwa – IMPREZA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO

15 października 2023

Więc i ty kolegi wzorem

przekaż innym dobrą radę.

Idąc rano czy wieczorem

noś odblaski, świeć przykładem!

12 października 2023r roku odbyła się jedna z ważniejszych i piękniejszych uroczystości - przyjęcie najmłodszych dzieci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Skidziniu. Tegoroczne Ślubowanie wybrzmiało nutą bezpieczeństwa, ponieważ szkoła nie tylko uczy, ale przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczniów także w drodze do i ze szkoły. We wrześniu przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych „Odblaskowa Szkoła”, którego celem jest przestrzeganie przepisów ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowy. Pierwszoklasiści z wychowawcą na uroczystość zaprosili całą społeczność Zespołu, ale także swoich Rodziców i Dziadków.

Na długo zostanie w pamięci spotkanie z nutą bezpieczeństwa…