Powrót do aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w przedszkolu

30 sierpnia 2022

Serdecznie witamy, pierwszego września  rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/ 2023. Przedszkole w Skidziniu funkcjonuje  od 7.00  do 15.30 Posiłki wydawane są w godzinach; śniadanie – 9.00 obiad  – 12.00 podwieczorek 14.30 Uwaga: 1.Do placówki należy przyprowadzić dzieci do godz. 8.45 2.Odbiór dzieci odbywa się od godziny 13:30, ze względu na czynności porządkowe po obiedzie. Jeśli sytuacja wymaga wcześniejszego odbioru dziecka, prosimy o informowanie o tym fakcie wychowawcy. 3.Rodzic ma obowiązek zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu. (z wyprzedzeniem lub tego samego dnia do godziny 8:00). 4.Wszystkie dokumenty przekazane w pierwszych dniach należy dostarczyć jak najszybciej (szczególnie upoważnienia do odbioru dziecka przez inne osoby). Drodzy Rodzice, prosimy o zabranie do przedszkola już w pierwszy dzień: -wygodne pantofle (nie klapki!); -zapasowa odzież , szczególnie bielizna (dotyczy każdej grupy wiekowej). -strój wierzchni  i nakrycie głowy adekwatne do pogody. Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki!