Powrót do aktualności

Przedswiąteczny wyjazd uczniów klasy 4 i 5

19 stycznia 2017

Tego dnia uczniowie mieli przyjemność oglądać przedstawienie pt. "Wyspa Skarbów" w Teatrze Współczesnym w Krakowie. Jest to bardzo zabawna adaptacja powieści przygodowej Roberta Luisa Stevensona, w której aktorem był nawet nasz uczeń. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty teatralne prowadzone przez jedną z aktorek. Nastepnie w przerwie prześlismy przez centrum Krakowa podziwiając świąteczny kiermasz i przypominając sobie najważniejsze zabytki miasta. Następnie przejechaliśmy do miejscowości Bębło, do fabryki baniek Armar, gdzie poznaliśmy proces przeróbki szkła i produkcji baniek choinkowych oraz każdy uczeń wykonał dla siebie swoją, unikatową bańkę.
                  [gallery link="file" ids="603,602,601,600,599,598,597,596"]