Powrót do aktualności

Projekt „BAKCYL” w naszej szkole

13 marca 2019

Projekt "Bakcyl" to część dużego projektu edukacyjnego sektora finansowego w skali Europy "BANKOWCY dla EDUKACJI". W naszej szkole odbyły się lekcje Bakcyla dla uczniów klas 6 - 8. Prowadzone były przez specjalnie przygotowanych do swej roli wolontariuszy, na co dzień pracowników banków. Każda lekcja prowadzona była z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, ćwiczeń, praktycznych przykładów. Tematyka lekcji: "Twoje pieniądze" "Od oszczędzania do inwestowania" "Zasady bezpiecznego pożyczania" Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Lewandowskiej i Pani Marcie Owsiany za profesjonalne i ciekawe przeprowadzenie zajęć Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Skidziniu dziękują za życzliwość                   i profesjonalne wprowadzenie uczniów w świat finansów.