20 maja 2022

"Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii - armii życzliwości"

Cleveland Amory

Szanowni Państwo! W imieniu swoim oraz Pani Katarzyny z Katowic, która przyjęła od początku wojny na Ukrainie 9 rodzin z dziećmi do swojego domu i mieszkania - w sumie 27 osób - oraz w imieniu mam i dzieci ukraińskich wyrażam SZACUNEK, PODZIĘKOWANIE i OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚĆ za dary serca, które otrzymały te rodziny od państwa - Rodziców naszych uczniów i przedszkolaków (I edycja darów), a także Nauczycieli i Pracowników ZSP3 w Skidziniu (I,II,III edycja darów). Uśmiechnięte twarze dzieci z Ukrainy na załączonych zdjęciach są najlepszym podziękowaniem za Państwa dobroć i życzliwość. Pomoc Pani Kasi w różnych aspektach życia uchodźców zasługuje na podziw i uznanie. Sama jest matką 4 dzieci, a wraz z mężem, bratem i znajomymi, w tym z zagranicy wspiera dotkniętych wojną ludzi. "Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca" powiedział Marcel Proust i wierzę w to mocno i tego uczyłam moje osobiste dzieci. Wiele razy doświadczałam tej życzliwości od ludzi, także od Państwa. Jak to mówi mój syn: "No dobra mama, karma się wraca"

DZIĘKUJĘ

Urszula Bandoła

Dyrektor ZSP3 w Skidziniu

Pani Kasia założyła tez stowarzyszenie SIMBA. Można także w ten sposób pomóc. Pomoc Ukrainie.5
STOWARZYSZENIE SIMBA
40-169 Katowice, Wierzbowa 11