Powrót do aktualności

Najlepszy Dzień Dziecka…

12 czerwca 2019

W sobotę 1 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali swój dzień – Dzień Dziecka. Wszyscy spotkaliśmy się w Domu Ludowym w Skidziniu, gdzie rozpoczęły się niespodzianki i zabawa. Były tańce na dyskotece przy najlepszych i najbardziej znanych hitach, następnie OSP Skidziń zaprosiła nas na boisko do strażackiej przygody. Tam się dopiero działo… Najpierw każdy indywidualnie musiał udzielić pomocy poszkodowanemu, następnie wykonać ćwiczenia resuscytacji oraz uruchamiania defibrylatora na manekinie. W dalszej części każdy uczeń pokonał  młodzieżowy tor strażacki oraz strażacki tor bojowy. To najlepszy Dzień Dziecka na jakim byłem… takie słowa wypowiadali uczniowie i nauczyciele. Bardzo serdecznie dziękujemy Straży Pożarnej ze Skidzinia za swoje zaangażowanie w wychowanie naszych uczniów oraz za owocną i udaną współpracę.