Powrót do aktualności

Lidl Szkoły pełne talentów

4 września 2023

Nasza szkoła i przedszkole dołączyli do programu Lidla Szkoły pełne talentów! Polega on na zbieraniu TALENCIAKÓW za zakupy w markecie Lidl. Prawda, że proste?! Zakupy muszą być przynajmniej za 50 zł i musi się w nich znaleźć świeży owoc lub warzywo. Można też zdobywać ekstra TALENCIAKI za oznaczone produkty! Jeżeli robią Państwo zakupy w sklepach LIDL, to zapraszamy do zbierania Talenciaków i przypisywania ich do konta naszej placówki: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 W Skidziniu Im. E. Szelburg-Zarembiny Za zebrane kupony nasza szkoła będzie mogła otrzymać nagrody. W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej placówce? Są trzy drogi: 1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku. 2. Wejść na stronę lidl/szkoły/pl i tam przepisać kod alfanumeryczny. 3. Przekazując Talenciaki fizycznie do szkoły i przedszkola do specjalnie przygotowanych pudełek. Pudełka znajdziecie na holu szkoły i przedszkola. Klienci LIDLa  mogą otrzymywać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 1.09.2023 do 5.11.2023.Zachęcamy do zbierania Talenciaków i przypisywania lub przekazywania ich naszej szkole. Im więcej zarejestrujemy kuponów, tym lepsze możemy otrzymać nagrody. Prosimy o wsparcie naszej szkoły. PAŃSTWO NIC NIE TRACICIE,  A NASI UCZNIOWIE i PRZEDSZKOLAKI MOGĄ ZYSKAĆ ATRAKCYJNE NAGRODY . Do dzieła!  Kliknij link https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040026670