Konkurs plastyczny – „Orzeł Biały – mój znak”

21 kwietnia 2021

KONKURS PLASTYCZNY „ORZEŁ BIAŁY - MÓJ ZNAK”

regulamin dla klas 1-8 (opracowała A. Szlenk)

CELE KONKURSU:
  • propagowanie symboli narodowych i polskości,

• prezentacja umiejętności plastycznych,

• motywowanie do rozwijania umiejętności manualnych,

• afirmacja przynależności do Rodziny Polaków,

• czynny- plastyczny udział w majowych Świętach Narodowych.

1. Uczestnikami konkursu są uczniowie klas 1-8, szkoły podstawowej. Odbędzie się on w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i 4-8.

2. Konkurs jest INDYWIDUALNY

3. Aranżacja i materiały plastyczne z których stworzona będzie praca jest dowolna,

4. Uczestnicy konkursu wykonują GODŁO POLSKI w formacie około min. A4- max. A3(może to być też kwadrat) i wykonują 1 zdjęcie pracy.

5. TO jedno najlepsze zdjęcie przesyłają do wyznaczonej osoby z komisji konkursu – tą osobą jest p. ANNA SZLENK

6. Wykonanie prac oceni komisja konkursowa w składzie: Pani Dyr. Urszula Bandoła, pp. Iwona Małecka. Edyta Kwiecień- Niedziela, Weronika Formas, Wioletta Wykręt oraz Anna Szlenk.

7. Jury weźmie pod uwagę – sposób i pomysłowość wykonania, staranność oraz jakie materiały zostały wykorzystane w pracy (np. plastelina, bibuła, pasmanteria, guziki, cekiny, piórka, pinezki, ziarna, zapałki…. i inne materiały– według pomysłu oraz inwencji twórczej ucznia!).

8. Jury przyzna nagrody: I, II i III miejsce oraz wyróżnienie w każdej kategorii wiekowej.

9. Termin nadsyłania fotografii: 7maja 2021r.

10. UWAGA! Nadesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie zdjęcia pracy na stronie internetowej szkoły.

Nagrody gwarantowane dla wszystkich biorących udział:

• Wzorowe zachowanie – wpisane do dziennika,
  • Celujący – cząstkowa ocena z przedmiotu – plastyka (oprócz klasy 8).
W razie wątpliwości prosimy o kontakt - ORGANIZATORZY