Powrót do aktualności

KONKURS PLASTYCZNY „Bezpieczni na drodze”

2 października 2023

UWAGA !!! KONKURS!!! 1. INDYWIDUALNY - "Bezpieczni na drodze" W ramach akcji "Odblaskowa szkoła" zapraszamy wszystkich uczniów klas 1- 7 do udziału w indywidualnym konkursie plastycznym pod hasłem "Bezpieczni na drodze".  Konkurs ma na celu kształtowanie właściwych nawyków i zachowań dzieci i młodzieży na drodze, oraz uświadomienie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego. Jest też doskonałą okazją do zaprezentowania ciekawych form edukacji dzieci w zakresie wychowania komunikacyjnego. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną zgodną z załączonym regulaminem - KLIKNIJ TUTAJ Regulamin konkursu BEZPIECZNI NA DRODZE SP   2. KLASOWY - Plakat o BEZPIECZEŃSTWIE NA DRODZE Zapraszamy wszystkie klasy od 1 do 7,  do wykonania zadania konkursowego .

  1. KONKURS KLASOWY polega na stworzeniu na lekcji wychowawczej przez klasę jednego plakatu na ½ kolorowego bristolu – FORMAT A2 na temat bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie mogą korzystać z dowolnych materiałów, jednak technika pracy ma być płaska.
  2. Jury przyzna nagroda dla klasy – za najlepszy plakat.
  3. Konkurs zostanie zakończony wernisażem szkolnym na górnym holu i sesją posterową oraz rozdaniem nagród indywidualnych i grupowych. 
  4. Najlepszym klasom zostaną również przyznane punkty w "Turnieju klas"