11 marca 2020

Dyrektor ZSP3 w Skidziniu informuje, iż w związku z decyzją Rządu w dniach od 16 marca 2020 do 25 marca 2020 r. zawiesza się zajęcia w szkołach i przedszkolach w całym kraju. Dodatkowo informujemy, iż w dniach 12 marca i 13 marca 2020 (czwartek, piątek) odbywać się będą TYLKO ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE, a od 16 marca do 25 marca 2020r. uczniowie i dzieci nie przychodzą do szkoły i przedszkola. Prosimy o monitorowanie informacji na mobiDzienniku, bo z godnie z zapowiedzią Ministerstwa Edukacji Narodowej mogą pojawić się materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu.

Dyrektor ZSP3 w Skidziniu