Powrót do aktualności

Jasełka w Przedszkolu / Obiad Wigilijny

23 grudnia 2019

W dniu 18.12.2019 roku dzieci z obu grup postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadzić  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.   Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola     Po przedstawieniu wszyscy złożyli sobie nawzajem życzenia. Następnie dzieci usiadły do stołu, aby zjeść wigilijny obiad przygotowany specjalnie na ten dzień.     Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.     W tym dniu rozstrzygnięty został także konkurs na ozdobę bożonarodzeniową, zostały wręczone nagrody wraz z dyplomami.     Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku.