Powrót do aktualności

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

14 października 2018

Szkoła Podstawowa w Skidziniu była gospodarzem tegorocznych gminnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Nieco wcześniej niż zwykle, bo w dniu 12 października, pracownicy oświaty obchodzili swoje święto. Dzień Nauczyciela stał się okazją do serdecznych życzeń kierowanych pod adresem nauczycieli oraz wszystkich osób związanych z edukacją.

Na gminnej uroczystości zgromadzili się: Przedstawiciele Organu Prowadzącego, Dyrektorzy Zespołów Szkolno – Przedszkolnych Gminy Brzeszcze, Przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, pracownicy administracji oraz uczniowie.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne i wokalne. Spotkanie było okazją do wręczenia Nagród Burmistrza Gminy Brzeszcze. Laureatom składamy serdeczne gratulacje. Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom.