Powrót do aktualności

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu

25 listopada 2020

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My uczciliśmy je również w naszym przedszkolu. Tego dnia przedszkolaki bawiły się w rytmie znanych piosenek o misiach.„Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie” czy „ Miś brązowy i miś biały” to tylko niektóre z utworów, które dziś zabrały naszych przedszkolaków do opływającej miodem, misiowej krainy a nas nauczycieli do czasów dzieciństwa. Nasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem oraz wspólnym zaśpiewaniem piosenki „ Jestem niedźwiadek” ilustrowanej ruchem. Po tym miłym wstępie, za pomocą prezentacji multimedialnej zaprezentowana została historia pluszowego misia. Kolejnymi przygotowanymi atrakcjami były zabawy ruchowe z misiami w roli głównej, misiowe mega puzzle oraz  prace plastyczne dotyczące naszych ulubionych bohaterów. Na koniec dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz medale i dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia. Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia.