Powrót do aktualności

Dzień Dziecka w przedszkolu

5 czerwca 2023

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były zdjęcia w fotobudce, wyjazd do kina Wisła w Brzeszczach. Po powrocie z kina w pięknie udekorowanym przez nasze panie wychowawczynie ogrodzie przedszkolnym odbyły się gry, tańce, zabawy z chustą, puszczanie baniek mydlanych i inne atrakcje. Nie zabrakło pysznego poczęstunku przygotowanego przez nasze panie. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu zakładkę z życzeniami i słodką niespodzianką oraz upominek zakupiony przez Radę Rodziców.