Powrót do aktualności

Dzień Dziecka w przedszkolu

12 czerwca 2019

" Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Dzień Dziecka rozpoczął się 31 maja od zabaw ruchowych w ogrodzie przedszkolnym przyozdobionym balonami, chorągiewkami, gdzie znajdowały się przygotowane tunele, koszykówka, rzuty do celu piłeczkami itp. Wiele radości przedszkolakom sprawiły olbrzymie bańki mydlane, które każdy mógł spróbować zrobić.  Były konkursy,  tańce przy ulubionych przebojach, upominki, medale oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez nasze panie kucharki. Radości nie było końca, a uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych przedszkolaków. [caption id="attachment_2578" align="alignnone" width="300"] dav[/caption] [caption id="attachment_2579" align="alignnone" width="300"] dav[/caption] [caption id="attachment_2580" align="alignnone" width="300"] dav[/caption]