Dzień Chłopaka w naszej szkole

1 października 2021

30 września jest obchodzony Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski zaplanował obchody, które na pewno pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci słodkiego co nieco i soczków. Poza tym uczniowie wysłuchali wiersza o pewnej stonodze, a także uczestniczyli w konkursie na najszybciej i najładniej zapleciony warkocz. Chłopcy próbowali także swoich sił w wiązaniu krawatów oraz goleniu brody. Na koniec wzięli udział w quizie, w którym wykazali się znajomością piłkarzy.

Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili. Wszystkim Chłopakom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!