Powrót do aktualności

Dzień Babci i Dziadka – występ przedszkolaków – 22.01.2020 r.

9 lutego 2020

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola w dniu 22 stycznia 2020 roku gościły swoje Babcie oraz Dziadków  w Domu Ludowym w Skidziniu na uroczystości z tej okazji.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały uroczystości i zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy pojawią się w Domu Ludowym w Skidziniu.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały Jasełka, wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.