Powrót do aktualności

Code Week – podsumowanie

3 grudnia 2020

Czas na podsumowanie naszego udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania. W akcji Code Week bierzemy udział już od czterech lat. Zawsze cieszy się ona dużym zainteresowaniem ze strony naszych nauczycieli i uczniów. W tym roku w ramach tego wydarzenia wdrożyliśmy szkolny projekt " „Kodowanie rytmów i sekwencji rozwija w nas logiczne i abstrakcyjne myślenie”.  Od 10 do 25 października cały Zespół, w tym także przedszkolaki zaangażowały się w zabawy i zajęcia z rytmami, powtarzającymi się sekwencjami, kodowaniem i rozkodowywaniem. Zrealizowaliśmy 11 akcji/zajęć. Kodowaliśmy na dywanie w przedszkolu i klasach młodszych, na matematyce, geografii, informatyce, a nawet języku angielskim i religii. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i naukę połączoną z dobrą zabawą.