Aktualności


Code Week na zajęciach języka angielskiego w przedszkolu i szkole.

Przedszkolaki kodowały kolory, zabawki i kształty – była to dla nich okazja do rozwoju spostrzegawczości, wyobraźni, kojarzenia. Świetnie radzili sobie z odczytywaniem, rozumieniem symboli i znaków, jednocześnie ćwicząc umiejętność współpracy.

Uczniowie klasy II świetnie sobie radzili z rozkodowywaniem wyrazów w języku angielskim. Zagadki sprawiły im dużo radości i bardzo szybko je rozwiązali.

Klasa III próbowała swoich sił w kodowaniu pogody, wg ustalonego wzoru utworzyli trasę dla Genibota. Zaprogramowali go i sprawdzili, czy robot podoła zadaniu. Na koniec zajęć roztańczyli się – taniec CODEWEEK bardzo im się spodobał.

Uczniowie klasy V stworzyli w swoich zeszytach z języka angielskiego zakodowane trasy dla miłośników filmów i muzyki.

 

 

Skip to content