Powrót do aktualności

Biesiada Rodzinna z nutą wdzięczności dla Babci i Dziadka

5 lutego 2024

1 dzień lutego w naszym Zespole był wyjątkowy. Zgodnie z tradycją naszego Zespołu odbyła się coroczna biesiada, na którą w tym roku zaprosiliśmy Babcię i Dziadka. Nasze spotkanie przebiegało pod nutą wdzięczności dla dziadków. Wszyscy uczniowie i dzieci zaprezentowały swoje umiejętności i talenty aktorsko - muzyczne dając tym wyraz podziękować oraz miłości w stronę swoich najbliższych. Spotkanie obfitowało w gości. Dopisali również rodzice, jak i przedstawiciele miasta i gminy Brzeszcze: pan burmistrz Radosław Szot, sołtys Skidzinia pan Mateusz Bielenin, sołtys Wilczkowic pan Zbigniew Stawowy, naczelnik Wydziału Edukacji pani Anna Rusin oraz ksiądz proboszcz parafii Rajsko. Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością bardzo dziękujemy.