Powrót do aktualności

Bezpieczny Internet podczas ferii

6 lutego 2018

Zbliżają się ferie, dzieci będą miały więcej czasu dla siebie, więcej czasu na kontakty w sieci, więcej czasu na gry. Dlatego uczniowie oddziału piątego pod kierunkiem wychowawcy postanowili przypomnieć swoim młodszym i starszym kolegom o niebezpieczeństwach, które czyhają na nich w sieci. W dniu 31 stycznia przygotowali plakaty pod hasłem "Cyberprzemoc", jej rodzaje oraz formy pomocy w przypadku jej zaistnienia. Plakaty te piątoklasiści zaprezentowali uczniom klas 1-3 oraz klasie 4, 6 i 7. Następnie zostały one wyeksponowane na holu głównym szkoły tak aby podczas zebrania 8 lutego również rodzice mogli sobie przypomnieć informacje o niebezpieczeństwach istniejących w internecie.   [gallery link="file" columns="5" size="medium" ids="681,682,699,684,680,698,678"] .