Powrót do aktualności

„Bezpieczeństwo ważna rzecz więc odblaski trzeba mieć” – NAGRYWANIE PIOSENKI nt. bezpieczeństwa

12 października 2023

Nowe wyzwania, nowe projekty to dla nas zawsze doskonała okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji dzieci, tym razem w zakresie wychowania komunikacyjnego. Udział w konkursie Odblaskowa Szkoła ma na celu popularyzację wiedzy uczniów o bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji dzieci w zakresie wychowania do bezpieczeństwa na drodze. 

12 października klasa 3 wraz ze swoim wychowawcą podjęła się niemałego wyzwania stworzenia piosenki w ramach projektu Odblaskowa Szkoła. Trzecioklasiści pod okiem wychowawcy wybrali muzykę i podjęli próby zaśpiewania do niej ułożonych słów.  Piosenka została nagrana w formacie mp4 i mp3. Zapraszamy do jej wysłuchania - kliknij tutaj _https://youtu.be/orvgx8vyO4w?si=RdOdr-2nb0bskxU_