Powrót do aktualności

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – MAMY KAMIZELKI ODBLASKOWE

13 października 2023

Rodzice i szkoła troszczą się o bezpieczeństwo dzieci na drodze. O czym należy pamiętać i w jakie akcesoria zainwestować w trosce o bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym? 

Bezpieczne dziecko na drodze –to widoczne dziecko.

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym nasza szkoła zorganizowała kamizelki odblaskowe dla swoich podopiecznych. Wpłyną one na poprawę bezpieczeństwa naszych uczniów podczas poruszania się po drogach.  Kamizelki odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Pieszy jest dzięki nim dostrzegalny przez kierowców nawet z odległości 150 metrów, co zapewnia odpowiedni czas na reakcję. Niezbędne są zwłaszcza dla dzieci, które wracają same ze szkoły po zmierzchu.