ANDRZEJKI

3 grudnia 2018

Andrzejki są czasem wróżb i zabaw. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole, organizując w dniu 29 listopada dyskotekę dla uczniów oddziałów: 1-2 i 4 -8. Zabawę zorganizował Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Tego popołudnia można było poznać swoją przyszłość z magicznych serc, kombinacji liczb, kubeczków. W taki sposób każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swoje sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Oprócz wróżb był też czas na dyskotekę. Nasz DJ zadbał aby na imprezie nie zabrakło największych przebojów ostatnich miesięcy.