Akcja charytatywna dla Frania Irzyka – zebraliśmy….

19 lutego 2020

" Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego"  /Papież Franciszek/   W dniu 19 lutego podczas Biesiady Rodzinnej z nutą charytatywną zbieraliśmy pieniądze na leczenie naszego kolegi Frania Irzyka. Podczas akcji uczniowie Szkoły Podstawowej w Skidziniu zaprezentowali swoje talenty i umiejętności, wspierane, rozwijane i promowane przez nauczycieli. Publiczność - rodzice, dziadkowie oraz mieszkańcy Skidzinia i Wilczkowic nie tylko oglądali i nagradzali brawami nasze dzieci, ale także wsparli nasz wolontariat. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz zorganizowanie i sprzedaż pączków. Wszyscy wspólnie pomogliśmy i dołożyliśmy swoje serce. Każda złotówka była ważna i dzięki temu zebraliśmy 3828zł. Dziękujemy!