Akcja charytatywna dla Frania Irzyka – zebraliśmy….

” Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”  /Papież Franciszek/

W dniu 19 lutego podczas Biesiady Rodzinnej z nutą charytatywną zbieraliśmy pieniądze na leczenie naszego kolegi Frania Irzyka.

Podczas akcji uczniowie Szkoły Podstawowej w Skidziniu zaprezentowali swoje talenty i umiejętności, wspierane, rozwijane i promowane przez nauczycieli. Publiczność – rodzice, dziadkowie oraz mieszkańcy Skidzinia i Wilczkowic nie tylko oglądali i nagradzali brawami nasze dzieci, ale także wsparli nasz wolontariat.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz zorganizowanie i sprzedaż pączków.

Wszyscy wspólnie pomogliśmy i dołożyliśmy swoje serce. Każda złotówka była ważna i dzięki temu zebraliśmy 3828zł.

Dziękujemy!