Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

24 czerwca 2018

Chociaż słońce jasno świeci, Trochę smutne są dziś dzieci. Bo koniec roku, przedszkola mija czas, Teraz wakacje czekają nas. 15 czerwca 2018r. odbyła się w DL w Skidziniu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz część artystyczna z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Dzieci z grupy młodszej i starszej w barwnych strojach zaprezentowały się  w inscenizacji pt „Na łące”. Można było wysłuchać dialogów pięknie wypowiadanych przez przedszkolaków , zobaczyć  taniec ślimaków, motyli  z kolorowymi wstęgami, nowoczesny taniec żabek do piosenki „ toca, toca”. Na koniec wszystkie owady mieszkające na łące wykonały taniec do piosenki  „ Chocolate”. Następnie z okazji Dnia Mamy i Taty przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Był też popis umiejętności z j. angielskiego. Wreszcie nadszedł czas pożegnania najstarszych przedszkolaków. Były wiersze i piosenki w wykonaniu przyszłych uczniów i żegnających ich kolegów. Na koniec zaprezentowały się dzieci z grupy młodszej wykonując układ ruchowy do piosenki „ Dżungla” którą wykonały na uroczystości „ Gminne Diamenty 2018” w OK w Brzeszczach. Po występach wszystkie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy, a rodzice podziękowania. Nie zabrakło również  zabaw integracyjnych z rodzicami. Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.