Aktualności


Zawód informatyk – zajęcia w klasie 7

 

Uczniowie oddziału siódmego zbliżają się powoli do ważnej w swoim życiu decyzji jaki zawód wybrać, kim zostać
w przyszłości? Aby ułatwić im tę decyzję pani dyrektor i nauczyciele organizują zajęcia w ramach doradztwa zawodowego. Jednym z takich przedsięwzięć było spotkanie z informatykiem, zaprzyjaźnionym z ZSP 3 w Skidziniu panem Mateuszem Bieleninem. W trakcie spotkania siódmoklasiści mogli przypomnieć sobie wiadomości nt. budowy komputera, wziąć do rąk jego części, zapoznać się z ich wyglądem i umiejscowieniem w obudowie. Jednak głównym punktem zajęć była prelekcja dotycząca zawodu informatyka, różnych jego dziedzin, kierunków. Uczniowie mogli poznać zakres obowiązków i charakter pracy informatyka. Za ciekawe i wartościowe informacje dziękujemy bardzo naszemu gościowi.

 

Skip to content