Powrót do aktualności

Wreszcie rozwiązany, długo wyczekiwany!… SZKOLNY KONKURS „Maseczka – modny gadżet”

28 listopada 2020

SZKOLNY KONKURS „Maseczka – modny gadżet” Przypomnijmy cele konkursu:

  • propagowanie noszenia maseczek na twarz w dobie pandemii,
  • prezentacja umiejętności szycia,
  • motywowanie do rozwijania umiejętności manualnych,
  • propagowanie prawidłowego działania w nowej rzeczywistości ,
  • poznawanie i zachęcanie do przestrzegania nowych zasad.
Konkurs był indywidualny i każdy uczeń mógł wziąć w nim udział. Organizatorzy podzielili konkurs na dwie kategorie wiekowe: klasy 1-3 i 4-8. O walkę pokusiło się 21 uczniów, zdobywając wspaniałe oceny z plastyki, techniki oraz pozytywne uwagi! /Uczestników poznacie oglądając galerię…/ Jury w składzie P. Dyrektor Urszula Bandoła, oraz Edyta Kwiecień- Niedziela, Iwona Małecka, Wioletta Wykręt oraz Anna Szlenk długo „zdalnie” obradowało i ustaliło werdykt! Oto on: W kategorii klas 1-3 : I miejsce- Lena Szafarowska z kl.1 II miejsce- Jakub Irlik z kl.3 III miejsce- Natan Wiecheć z kl.3 i Szymon Pływacz z kl. 2 wyróżnienie: Julia Śliwa kl.1 i Krzysztof Klęczar kl.3 W kategorii klas 4-8: I miejsce- Patryk Pływacz kl. 7 II miejsce- Kamila Płotnicka kl.4 III miejsce- Nikodem Nyderek kl.4 wyróżnienie: Klaja Regina kl. 4 i Natasza Bielenin kl.4   Wszystkim zwycięzcom SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! Uczestnikom i ich Rodzicom dziękujemy za udział i zaangażowanie. Odbiór nagród uzgodnimy indywidualnie. [caption id="attachment_4853" align="alignnone" width="229"]Lena Szafarowska Lena Szafarowska[/caption] [caption id="attachment_4847" align="alignnone" width="225"]Patryk Pływacz Patryk Pływacz[/caption] [caption id="attachment_4844" align="alignnone" width="184"]Jakub Irlik Jakub Irlik[/caption] [caption id="attachment_4850" align="alignnone" width="237"]Kamila Płotnicka Kamila Płotnicka[/caption] [caption id="attachment_4854" align="alignnone" width="174"]Natan Wiecheć Natan Wiecheć[/caption] [caption id="attachment_4855" align="alignnone" width="193"]Szymon Pływacz Szymon Pływacz[/caption] [caption id="attachment_4843" align="alignnone" width="229"]Nikodem Nyderek Nikodem Nyderek[/caption] [caption id="attachment_4846" align="alignnone" width="233"] Julia Śliwa Julia Śliwa[/caption] [caption id="attachment_4852" align="alignnone" width="179"]Krzysztof Klęczar Krzysztof Klęczar[/caption] [caption id="attachment_4839" align="alignnone" width="224"]Klaja Regina Klaja Regina[/caption] [caption id="attachment_4841" align="alignnone" width="190"]Natasza Bielenin Natasza Bielenin[/caption] [caption id="attachment_4856" align="alignnone" width="205"] Zuzanna Madej Zuzanna Madej[/caption] [caption id="attachment_4851" align="alignnone" width="246"]Karol Chełmecki Karol Chełmecki[/caption] [caption id="attachment_4849" align="alignnone" width="189"]Patryk Smolarek Patryk Smolarek[/caption] [caption id="attachment_4848" align="alignnone" width="300"]Kamil Plezia Kamil Plezia[/caption] [caption id="attachment_4845" align="alignnone" width="243"]Oliwia Chełmecka Oliwia Chełmecka[/caption] [caption id="attachment_4842" align="alignnone" width="238"]Helena Piwowar Helena Piwowar[/caption] [caption id="attachment_4840" align="alignnone" width="246"] Dominika Głownia Dominika Głownia[/caption] [caption id="attachment_4838" align="alignnone" width="300"]Bartosz Bizoń Bartosz Bizoń[/caption] [caption id="attachment_4837" align="alignnone" width="225"]Błazenek Oskar Błazenek Oskar[/caption] [caption id="attachment_4836" align="alignnone" width="200"]Aniela Matyszkiewicz Aniela Matyszkiewicz[/caption]