Powrót do aktualności

WOJOWNICY ŚWIATŁA – nagrywanie filmu edukującego nt. odblasków

17 października 2023

W październiku klasa 2 wraz ze swoim wychowawcą podjęła działania, aby nagrać film dotyczący bezpieczeństwa na drodze, a szczególnie konieczności noszenia odblasków przez dzieci, ale też dorosłych. Drugoklasiści pełni entuzjazmu i zaangażowania podeszli do zadania. Rozpoczęli od wymyślenia tytułu filmu "Wojownicy światła", a następnie jego fabuły. Z pomocą wychowawcy stworzyli scenariusz obrazkowy w postaci klatek filmowych. Następnie zaprosili zaprzyjaźnionego absolwenta naszej szkoły do współpracy, który pomógł im nagrać poszczególne sceny. Wraz ze swoim wychowawcą brali udział w kolejnych etapach tworzenia filmu, wyrażając swoje opinie i ewentualne zmiany. Efekt tej pracy i współpracy jest dość współczesny, ale edukujący.