Powrót do aktualności

WIELKA RADOŚĆ! W NOWYM ROKU, W NOWEJ LOKALIZACJI PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W SKIDZINIU!

11 lutego 2022

W styczniu 2022 roku z wielką radością powitaliśmy naszych przedszkolaków w nowej siedzibie przedszkola przy ulicy Oświęcimskiej 39 (adaptacja części budynku szkoły). W nowych, pięknie urządzonych pomieszczeniach dzieci realizują zajęcia edukacyjne: dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Nowa lokalizacja umożliwia dzieciom dostęp do korzystania z sali gimnastycznej, boiska wielofunkcyjnego, pracowni komputerowej, biblioteki szkolnej oraz przyjaznych i bezpiecznych terenów spacerowych w otoczeniu szkoły.

PODZIĘKOWANIA

SPOŁECZNOŚĆ Przedszkola Publicznego w Skidziniu składa podziękowania za zaangażowanie, wsparcie i pomoc w adaptacji części szkoły na przedszkole:
  • Panu Radosławowi Szot - Burmistrzowi Brzeszcz;
  • Panu Łukaszowi Kobielusz - Zastępcy Burmistrza Brzeszcz,
  • Naczelnikowi i pracownikom Wydziału Inwestycji w UG Brzeszcze;
  • Wolontariuszom: Panu Andrzejowi Gara, Panu Bogdanowi Bandoła, Panu Kraj, Panu Janowi Tobiczyk