Powrót do aktualności

Walentynki w przedszkolu

16 lutego 2021

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

  15 lutego był dniem dla dzieci bardzo wyjątkowym, ponieważ obchodziły w przedszkolu Dzień Walentynek - w tym roku 14 lutego wypadał w niedzielę. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą Walentynek oraz wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało Walentynkę: pysznego czekoladowego lizaka w kształcie serca. Dzień Walentynkowy w przedszkolu  z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.